Polgármester: Baráth Lajos

BL

Mellékszám: 3601. E-mail: barath.lajos@csorvas.hu

Minden hónap első hétfőjén 8-10 óráig fogadóórát tart.

Alpolgármesterek: Vereskáné Salla Valéria, Kelemen Mihály 

 

Jegyző: Dr. Kerekesné Dr. Mracskó Gyöngyi
Mellékszám.: 3602. E-mail: kerekesne.gyongyi@csorvas.hu

2022. január 18. óta aktuális, friss adatokat látják


Kabinet Iroda

Név Munkakör Mellékszám E-mail cím
Dr. Frontó Angéla aljegyző 3604 fronto.angela@csorvas.hu
Kelemenné Pocsaji Klára munkaügyek 3620 kelemenne.klara@csorvas.hu
Baranyai Martina ügykezelő 3619 baranyai.martina@csorvas.hu


Pénzügyi- és Gazdasági Iroda

Név Munkakör Mellékszám E-mail cím
Schuller Ilona irodavezető, költségvetési és pénzügyek 3611 schuller.ilona@csorvas.hu
Jankai Karina költségvetési és pénzügyek 3622 jankai.karina@csorvas.hu
Pető Erika költségvetési és pénzügyek 3612 peto.erika@csorvas.hu
Szabó Csilla költségvetési és pénzügyek 3607 szabo.csilla@csorvas.hu
Salka Róbert költségvetési és pénzügyek 3613 salka.robert@csorvas.hu
Oláhné Gyemengyi Éva gépjárműadó és vállalkozási ügyek 3609 olahne.eva@csorvas.hu
Valaczkai Erzsébet kommunális adó és iparűzési adó 3610 valaczkai.erzsebet@csorvas.hu


Városfejlesztési- és Városüzemeltetési Iroda

Név Munkakör Mellékszám E-mail
Keligerné Kerekes Laura ügyintéző 3615 kerekes.laura@csorvas.hu
Obsuszt Milán ügyintéző 3606 obsuszt.milan@csorvas.hu
Seres Balázs ügyintéző 3614 seres.balazs@csorvas.hu
Barakonyiné Borbély Mária közfoglalkoztatási ügyek 3616 borbely.maria@csorvas.hu

 
Hatósági Iroda

Név Munkakör Mellékszám E-mail
Lászlóné Dr. Bócsik Petra irodavezető, hagyatéki ügyek 3605 drbocsik.petra@csorvas.hu
Kovácsné Babar Ibolya anyakönyvi és lakcím ügyek 3608 babar.ibolya@csorvas.hu
Nagy Éva szociális ügyek 3618 nagy.eva@csorvas.hu
Takács-Kiss Klaudia szociális ügyek 3617 kiss.klaudia@csorvas.hu

 

 

Vissza felülre